GŁÓWNY PARTNER TECHNOLOGICZNY
Firma jest światowym liderem w dziedzinie krzemowej innowacji, opracowuje technologie, produkty i inicjatywy, które stale ulepszają ludzką pracę i życie.
To największy na świecie producent układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów, które znajdują się w większości komputerów osobistych. Oprócz mikroprocesorów firma wytwarza między innymi płyty główne, chipsety, zintegrowane układy graficzne, pamięci Flash, mikrokontrolery, procesory do systemów wbudowanych (embedded), sprzęt sieciowy, systemy zarządzania pamięcią masową i produkty serwerowe.

Intel® nigdy nie przestaje pracować nad kolejnymi innowacjami oraz nigdy nie zatrzymuje się w dostarczaniu lepszych rozwiązań dających większe korzyści każdemu użytkownikowi. Pasją firmy jest tworzenie technologii, które zmieniają świat, co pozwala przesuwać granice innowacji coraz dalej oraz utrzymywać pozycję lidera w technologii półprzewodnikowej.
PLATYNOWY PARTNER
Integrated Solutions (IS) to wyspecjalizowany integrator ICT powstały w ramach Orange Polska. IS realizuje największe i najbardziej złożone projekty, łącząc świat IT i telekomunikacji dla dużych i średnich firm w Polsce. Jako pierwsza firma w Polsce IS stworzyła platformę ujednoliconej komunikacji, oferując kompletne portfolio produktów telekomunikacyjnych w postaci usługi (UCaaS – Unified Communication as a Service). Synergia z Orange Polska zapewnia nam dostęp do kompetencji, finansowania, infrastruktury i ogólnopolskiej sieci serwisowej największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Integrated Solutions dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania ICT z takich obszarów, jak Ujednolicona Komunikacja (UC), Data Center, Rozwiązania mobilne (MDM), bezpieczeństwo IT, Networking.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.I-S.com.pl lub na blogu http://blog.integratedsolutions.pl/
ZŁOCI PARTNERZY
TRECOM Sp. z o.o. S.K.A jest polską firmą, obecną na rynku od ponad 15 lat, cechująca się dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem. Misją i nadrzędnym celem firmy jest wspieranie działalności Klientów poprzez rozwój i optymalizację ich systemów IT. Firma specjalizuje się w doradztwie i wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych, rozwiązaniach bezpieczeństwa, systemach przechowywania danych oraz utrzymywaniu sieci klienckich. Jej Klientami są duże firmy m.in. z sektorów: bankowego, ubezpieczeniowego, energetycznego, oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.

Przewagą rynkową TRECOM zapewniają posiadane kompetencje, w tym bardzo liczna kadra inżynierska.Firma współpracuje z największymi na świecie dostawcami rozwiązań IT tj: Cisco (Gold Partner), Microsoft (Gold Partner) EMC (Affiliate Ellite), Juniper, NetApp (Silver Partner), VMware (Solution Provider), Palo Alto, Huawei, Riverbed (Silver Partner) i wieloma innymi. Posiada ponad 30 specjalizacji zaawansowanych. Jako pierwsza w Polsce zdobyła specjalizację Cisco ATP ISE, dzięki czemu może oferować bardzo szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN i WAN. TRECOM bierze aktywny udział w spotkaniach i konferencjach branżowych - od kilku lat jest partnerem Cisco Expo – jednej z największych konferencji technologicznych w Polsce. Organizuje dla Klientów własne konferencje i warsztaty tematyczne powiązane z oferowanymi technologiami.

Firma w toku działalności została nagrodzona szeregiem prestiżowych nagród, w tym Diamentem Miesięcznika Forbes, oraz tytułem Gazeli Biznesu (4 lata z rzędu).

TRECOM posiada obecnie 4 oddziały: w Warszawie (oddział główny) oraz w Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu, dzięki ciągle rozwijanej sieci handlowej operuje na terenie całego kraju.
SEVENET S.A. jest firmą z branży IT, zajmującą się od 1997 roku dostawą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Od czerwca 2011 r. akcje Spółki notowane są w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect. SEVENET S.A. posiada tytuł Cisco Gold Certified Partner od 2009 roku. Jako dodatkowe kompetencje wymienić można między innymi Microsoft Gold Communications oraz Microsoft Silver Management & Virtualization.

Podstawowym obszarem działalności firmy jest świadczenie usług z zakresu Borderless Network związanych z projektowaniem, budową, konfiguracją i serwisowaniem rozwiązań w ramach przewodowych i bezprzewodowych sieci teleinformatycznych, opartych na protokole internetowym (IP). Jednym z obszarów działalności firmy są rozwiązania Unified Communication przeznaczone do nowoczesnej komunikacji biznesowej w relacjach B2B i B2C: wideokonferencje, routery i switche, security, kioski i aplikacje. Sevenet S.A. w swojej ofercie posiada również rozwiązania Contact Center – zaawansowane platformy wykorzystywane do komunikacji z klientem, które firma z powodzeniem wdraża w wielu sektorach.

W 2011 roku SeveNet rozpoczęła realizację dwóch znaczących projektów, zawiązując dwie spółki celowe. Seventica Sp. z o.o. dostarcza System Komunikacji Niewerbalnej, umożliwiający swobodną komunikację pomiędzy urzędem czy placówką, a osobami głuchoniemymi, zapewniając im wysoki standard obsługi. SevenPen Sp. z o.o. oferuje natomiast nowoczesną technologię pióra cyfrowego Digital Pen & Paper, usprawniającą procesy biznesowe i administracyjne.

Sevenet S.A. ul. Galaktyczna 30A 80-299 Gdańsk T: +48 58 3 400 400 F: +48 58 3 400 401
sevenet@sevenet.pl www.sevenet.pl www.seventica.pl ww.sevenpen.pl
SREBNY PARTNER
ATM Systemy Informatyczne S.A. (ATM SI) jest jednym z największych integratorów systemowych w Polsce, z ponad 20-to letnią tradycją. ATM SI specjalizuje się w trzech głównych dziedzinach: integracji systemów teleinformatycznych (sieci, systemy obliczeniowe, bezpieczeństwo), integracji infrastruktury technicznej (wyposażenie centrów danych, zasilanie gwarantowane, inteligentne budynki) oraz usług opartych na platformach technologicznych, świadczonych w modelu Cloud Computing i outsourcingu. ATM SI wraz z trzema spółkami zależnymi (ATM Software Sp. z o.o., Sputnik Software Sp. z o.o. i Impulsy Sp. z o.o.) tworzy grupę kapitałową. Poprzez spółki zależne Grupa ATM SI specjalizuje się w innowacyjnym oprogramowaniu dla przedsięwzięć multimedialnych (ATM Software), oprogramowaniu do zarządzana jednostkami samorządów i administracji centralnej (Sputnik Software) oraz w rozwiązaniach informatycznych dla sektora opieki zdrowotnej (Impulsy). Spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 28 maja 2012 roku. Więcej informacji: www.atm-si.com.pl
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI
Firma AM Technologies Polska Sp. z o.o. została wyodrębniona ze struktur Działu Aparatury Pomiarowej Hewlett-Packard Polska. Swą działalność rozpoczęła we wrześniu 1999 roku. Prowadzimy autoryzowaną sprzedaż i serwis urządzeń:
Agilent Technologies: przyrządy ogólnego zastosowania oraz aparatura pracująca w zakresie m.cz., w.cz. i mikrofal. Aparatura naukowo-badawcza z zakresu nanotechnologii
FLUKE Calibration: wzorce i kalibratory wielkości elektrycznych i fizycznych (temperatury, ciśnienia i przepływu).
Cascade Microtech: stacje do pomiarów struktur półprzewodnikowych.
ETS Lindgren, AH Systems: anteny pomiarowe.
Saab Grintek Defence (Pty) Ltd. i Sysdel: urządzenia i systemy pomiarowe ELINT.
JDSU : przyrządy i systemy dla telekomunikacji: reflektometry optyczne, mierniki mocy optycznej, analizatory sieci LAN Ethernet, testery traktów E1, PDH, SDH. Systemy monitoringu i utrzymania jakości sieci Network Assurance.
IXIA: rozwiązania do testowania urządzeń i sieci bazujących na protokole IP. Generatory ruchu, emulatory protokołów z przepływnością do 100Gb/s.
Keynote SIGOS: aktywne systemy monitorowania jakości usług w sieciach. Weryfikacja poprawności bilingu. Testowanie usług roamingowych.
Microlease: krótko i długoterminowe wypożyczenia telekomunikacyjnego sprzętu pomiarowego.
Komory bezodbiciowe oraz aparatura i systemy do badania anten i kompatybilności elektromagnetycznej.
Firma tworzy oprogramowanie i integruje specjalistyczne systemy pomiarowe.
Posiadamy Certyfikaty wg PN-EN ISO9001:2009, Kryteriów WSK, AQAP 2110:2009, koncesję MSWiA na obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.
Więcej informacji na stronie: www.amt.pl
Citrix (NASDAQ:CTXS) jest firmą oferującą rozwiązania cloud computing, która umożliwia różnorodne formy pracy mobilnej – z dowolnego miejsca oraz urządzenia, poprzez dostęp do danych i aplikacji w łatwy i bezpieczny sposób. Rozwiązania Citrix pomagają działom IT oraz usługodawcom w budowie zarówno prywatnych jak i publicznych chmur obliczeniowych, wykorzystując w tym celu rozwiązania wirtualizacyjne i sieciowe do dostarczania wydajnych, elastycznych i efektywnych kosztowo usług.

Dzięki znanym na rynku rozwiązaniom z zakresu mobilności, wirtualizacji desktopów, sieci, platform chmurowych, współpracy i wymiany danych Citrix pomaga organizacjom różnej wielkości osiągnąć odpowiednią elastyczność biznesową, niezbędną w coraz bardziej mobilnej i dynamicznej rzeczywistości. Rozwiązania Citrix są używane w ponad 260 000 organizacjach i przez ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie. W 2012 roku przychody firmy wyniosły 2,59 miliarda dolarów. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.citrix.com
EMC jest światowym liderem pomagającym firmom i dostawcom usług informatycznych przekształcać ich infrastrukturę IT i dostarczać ją w modelu IT as a service. Podstawę tej transformacji stanowi cloud computing. Innowacyjne produkty i usługi EMC przyspieszają transformację informatyki w kierunku chmury, pomagając działom IT przechowywać, zarządzać, zabezpieczać i analizować najcenniejszy zasób w firmie – dane – w bardziej elastyczny, bezpieczny i tani sposób. W 2012 r. firma EMC zwiększyła swoje i tak najwyższe udziały w rynku dzięki konsekwentnie rozwijanej, najsilniejszej, najbardziej wyróżniającej się i zintegrowanej ofercie produktów i usług, która zaspokaja potrzeby zwirtualizowanych centrów przetwarzania danych, a także dzięki współpracy ze strategicznymi partnerami. Wspólnie z Cisco i VMware oferujemy klientom znacznie lepszą metodę usprawniania i optymalizacji strategii informatycznych w oparciu o prywatną infrastrukturę typu cloud: systemy Vblock. Są to rozwiązania w pełni zintegrowane, przetestowane, sprawdzone i gotowe do wdrożenia. Łączą najlepsze w swojej klasie technologie wirtualizacji, budowy sieci, przetwarzania, pamięci masowej, zabezpieczeń i zarządzania oferowane przez EMC, Cisco i VMware, a równocześnie zapewniają korzyści takie, jak przy wyborze infrastruktury jednego dostawcy.

Oferujemy też EMC VSPEX Proven Infrastructure – prostą, wydajną i elastyczną architekturę referencyjną, opartą na renomowanych systemach przechowywania danych i produktach następnej generacji do tworzenia kopii zapasowych firmy EMC oraz najlepszych technologiach wirtualizacji, serwerów i sieci, opracowanych przez partnerów EMC: firmy Brocade, Cisco, Citrix, Intel, Microsoft i VMware. Czternaście wstępnych konfiguracji rozwiązania VSPEX odzwierciedla najbardziej popularne przypadki użycia przez klientów przechodzących do modelu chmury obliczeniowej. Usprawniają one wdrożenie chmury prywatnej oraz środowisk przetwarzania dla użytkowników końcowych. Więcej informacji na www.emc.com.pl
Firma VMware Inc., lider w dziedzinie wirtualizacji i infrastruktury chmurowej, oferuje rozwiązania, które umożliwiają przedsiębiorstwom odnoszenie sukcesów w Erze Chmur Obliczeniowych. VMware wspiera swoich klientów w zakresie budowania, dostarczania i wykorzystywana zasobów IT w innowacyjny i dostosowany do ich specyficznych potrzeb sposób. Firma ma ponad 480 000 klientów i 55 000 partnerów, a jej przychody w 2012 roku wyniosły 4,61 mld USD. VMware ma centralę w Silicon Valley w Kalifornii oraz biura na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.vmware.com/pl.
PARTNERZY KONFERENCJI
Q4NET – jedyna firma z siedzibą w zachodniej części Polski posiadająca tytuł Cisco Gold Partner. Wrocławska firma specjalizuje się w: projektowaniu i budowaniu sieci LAN/WAN/MAN, sieci bezprzewodowych w tym bezpiecznych sieci kratowych MESH, telefonii IP i integracji głosu, systemów pamięci masowych, okablowania strukturalnego i zasilania dedykowanego, systemów niskoprądowych, klimatyzacji, kompleksowego wyposażania serwerowni oraz centrów danych, systemów bezpieczeństwa. Q4NET posiada własne Centrum Monitoringu Sieci które w trybie 24/7 rejestruje, diagnozuje oraz analizuje zdarzenia w sieciach Klientów. Pozwala to na poprawę wydajności systemów informatycznych, redukcje ilości awarii oraz zagrożeń sieciowych. Każdy z klientów obsługiwanych przez CMS Q4NET otrzymuje okresowy raport wydajności sieci wraz z analizą zdarzeń, a w przypadku jakiejkolwiek awarii lub nieprawidłowości zostaje bezzwłocznie powiadomiony. Q4NET posiada unikatowe specjalizacje: ATP - Identity Services Engine, ATP - Physical Security, ATP - Physical Access Control . Silna kadra inżynierska gwarantuje wysoką jakość i terminowość usług. Jej trzonem są inżynierowie CCIE (4 inżynierów), inżynierowie CCNP (3 inżynierów w tym dwóch w trakcie specjalizacji do CCIE), inżynierowie ze ścieżki Cisco Design oraz inżynierowie z zakresu instalacji niskoprądowych. Wdrożenia odbywają się na zasadzie nowoczesnego zarządzania projektem przez certyfikowanych (Prince 2 oraz PMP) inżynierów projektu zatrudnionych w firmie. Q4NET może pochwalić się świetnymi referencjami zebranymi od podmiotów publicznych jak i komercyjnych.
Firma Tritech System Technology sp. z o.o. tworzy kompleksowe rozwiązania mogące sprostać rosnącym wymaganiom klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Z powodzeniem od kilku lat integrujemy Communications Server z elementami infrastruktury sieciowej. Opracowujemy indywidualne propozycje oparte na komunikacji wideo, która cieszy się powodzeniem w firmach, niezależnie od rodzaju działalności, jaką prowadzą. Ważną częścią działalności naszej firmy jest również technologia IPTV, która umożliwia przekaz multimedialny w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieciową, przy jednoczesnym zwiększeniu jego jakości. Równolegle firma specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych dla całego przekroju rynku korporacyjnego począwszy od operatorów telekomunikacyjnych poprzez duże korporacje międzynarodowe a skończywszy na instytucjach publicznych. Nasze projekty opieramy głownie o infrastrukturę firmy CISCO. Realizowany rozwiązania sieciowe uzupełniamy o zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i backupu danych, a dla branży telekomunikacyjnej z powodzeniem dostarczamy rozwiązania sieci dostępowych FTTH w oparciu o technologię Zhone G-PON. Nieustannie uzupełniamy portfolio naszych produktów, a od niedawna jako nieliczni na polskim rynku oferujemy rozwiązania Media Signage w oparciu o urządzenia CISCO Digital Media Suite. Każdy z naszych projektów realizowany jest przy fachowym wsparciu technicznym wykwalifikowanych inżynierów, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem. Nasze doskonałe zaplecze techniczne to jeden z filarów działania firmy.
Centrum Szkoleniowe Hector (CSH) jako wiodący na polskim rynku autoryzowany partner szkoleniowy firmy Cisco Systems oferuje najszerszy dostęp do profesjonalnych kursów Cisco na terenie Polski. Nasza strategia to kompleksowa oferta w obszarze szkoleń z technologii oraz certyfikacji Cisco, dlatego oprócz kursów, we współpracy z Pearson VUE oferujemy możliwość zdawania egzaminów i osiągania poszczególnych stopni certyfikacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt autoryzowanych szkoleń Cisco, od podstawowych z tradycyjnego routingu i switchingu, poprzez Voice, Security, Data Centre do najbardziej zaawansowanych takich jak m.in. bootcampy CCIE czy szkolenia z najnowszej ścieżki certyfikacji Service Provider stworzonej przez Cisco w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów, którzy będą potrafili wdrażać, rozwiązywać problemy oraz optymalizować sieci klasy IP następnej generacji (IP next – generation).

Potwierdzenie kompetencje firmy i zespołu to m.in.:
 • profesjonalna kadra trenerów (10-ciu certyfikowanych instruktorów Cisco, w tym 5-ciu posiadających tytuł CCIE)
 • wieloletnie doświadczenie w nauczaniu (status Cisco Learning Partner od 1998 roku, a od 2011 roku status Cisco Learning Partner Specialized gwarantujący najwyższy poziom prowadzenia autoryzowanych szkoleń Cisco Systems)
 • certyfikat ISO 9001:2008
  www.csh.com.pl

  Grupa Passus jest polskim integratorem i dostawcą wysoko specjalizowanych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych, obejmujących w szczególności:

  • monitorowanie oraz poprawę wydajności sieci i aplikacji,
  • bezpieczeństwo sieci i aplikacji, zarządzanie infrastrukturą Microsoft,
  • dedykowane rozwiązania IT dla biznesu i administracji publicznej,
  • projektowanie, wdrożenie oraz utrzymanie infrastruktury informatycznej i telekomunikacyjnej.

  Doświadczenie specjalistów firmy docenili tak wymagających klienci jak m.in.: Agencja Rezerw Materiałów, Bank Pocztowy, Bank PKO BP, Bilfinger Berger, Centralny Zarząd Służby Więziennej, Centrum Onkologii w Gliwicach, Elektrociepłownia w Kozienicach, Enea Operator, K.G. Państwowej Straży Pożarnej, Leroy Merlin, Orange, Orlen, Polkomtel, Politechnika Rzeszowska, Politechnika Warszawska, Sygma Bank, Tauron, T-Mobile, Volkswagen Polska. Obecnie Passus z sukcesem rozwija działalność poza granicami kraju, realizując kontrakty m.in. w: Austrii, Holandii, Szwajcarii, USA, Wielkiej Brytanii, we Włoszech oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Za granicą z rozwiązań spółki korzystają m.in.: Senat Stanów Zjednoczonych, Los Angeles World Airports, ThyssenKrupp Steel USA, Tyco International, Mobile World Finlandia, X-TRA Izrael, Jarash Group Jemen.

  Grupa Passus to ponad 100 osób: inżynierów, programistów i specjalistów. Wysoki poziom ich kompetencji potwierdzają liczne statusy partnerskie międzynarodowych dostawców, wśród których warto wymienić: Microsoft Gold Independent Software Vendor (ISV), Cisco Premier Partner, Oracle Silver Partner, tytuł Dystrybutora Roku Powerwave, Fluke Networks Premier Advantage partner oraz Spinner Distributor Award. Więcej informacji o firmie można uzyskać pod adresem: www.passus.pl

  PROMISE jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla rynku enterprise, administracji publicznej i służby zdrowia. W obszarze Data Center dostarcza spójne i elastyczne rozwiązania pozwalające na integrację ze środowiskami wirtualnymi (VMware, Hyper-V, Red Hat KVM), pełniejszą kontrolę nad ruchem sieciowym a poprzez to stabilniejszą pracę i wsparcie dla krytycznych aplikacji i usług dla biznesu. Projektowane przez Promise systemy unifikują infrastrukturę CISCO (serwery, przełączniki), środowisko wirtualne VMWare/Microsoft oraz zasoby pamięci masowych NetApp jako jednorodny produkt ze wsparciem od jednego dostawcy – FlexPod.

  Specjalizuje się także w rozwiązaniach dostępowych oraz wirtualizacji serwerów, stacji roboczych i aplikacji. Oferta rozwiązań infrastrukturalnych obejmuje: usługi (konsultacje, wdrożenie, szkolenia i wsparcie), oprogramowanie Microsoft, Citrix oraz sprzęt (serwery, macierze dyskowe, uwierzytelnianie, terminale graficzne) firm NetApp, WYSE, DELL.

  Comtegra, jako wiodący integrator systemów informatycznych, oferuje rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów oraz pamięci masowych. Dostarcza rozwiązania zapewniające ciągłość i automatyzację pracy, odtwarzanie danych po katastrofie (Disaster Recovery), a także model zarządzania środowiskiem IT - Cloud Computing.

  Comtegra oferuje pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej. Comtegra współpracuje ze światowymi liderami technologii informatycznej, takimi jak NetApp, EMC, VMware, Quantum, Cisco czy Symantec. Więcej informacji na stronie www.comtegra.pl

  Firma Greeneris Sp. z o.o. jest nowym prężnie rozwijającym się podmiotem na rynku polskim. W skład firmy wchodzą byli pracownicy Cisco Systems Polska jak również specjaliści z poza branży ICT, dzięki czemu powstał interesujący mix możliwości, pozwalający dotrzeć do różnego rodzaju segmentów rynku. W obszarze zaawansowanych technologii ICT, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach pozwalających na większą mobilnością pracowników. Pierwszym z kierunków jest specjalizacja w rozwiązaniach sieci bezprzewodowych, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania różnego rodzaju urządzeniami mobilnymi począwszy od urządzeń firmy Apple iOS, Android poprzez Blackberry a kończąc na platformach firmy Microsoft Windows Mobile/8 i integracja tego typu rozwiązań z technologiami dostarczanymi przez firmę Cisco.

  Drugim z obszarów specjalizacji są rozwiązania pozwalające na zunifikowaną komunikację przy wykorzystaniu różnego rodzaju narzędzi komunikacyjnych szczególnie interesująca dla nas jest platforma Cisco Webex, w której się specjalizujemy. Potrafimy integrować różne metody i narzędzia komunikacyjne, aby sprostały wymaganiom dzisiejszych firmy.

  Rozpoczęliśmy również tworzenie własnych aplikacji na urządzenia mobilne, dzięki czemu opracowaliśmy unikalny system stanu zdrowia pacjentów wykorzystujący urządzenia mobilne dla jednego z naszych klientów z sektora medycznego.

  Asseco Poland S.A. jest największą spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako międzynarodowy integrator IT, spółka jest ważnym graczem na europejskim rynku producentów oprogramowania. Grupa Asseco znalazła się w pierwszej dziesiątce w rankingu „TOP100 European Software Vendors” (Truffle Capital 2012).

  Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom technologicznym i kompetencyjnym stawianym przez klientów, Asseco Poland S.A. skupia się na produkcji i rozwoju innowacyjnego oprogramowania i jako największy software house z polskim kapitałem skutecznie konkuruje z liderami rynku światowego. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, Asseco Poland S.A. buduje i wdraża scentralizowane, kompleksowe systemy informatyczne dla sektora bankowego, z których korzysta ponad połowa banków działających w naszym kraju. Poprzez swoje spółki zależne oferuje również zaawansowane rozwiązania dla instytucji ubezpieczeniowych, wdrożone w największych firmach tego sektora na świecie. Stworzyła dedykowane systemy dla administracji publicznej, m.in. dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Oferta spółki skierowana jest także do branży energetycznej, telekomunikacji, służby zdrowia, samorządów lokalnych, rolnictwa i służb mundurowych oraz organizacji i instytucji międzynarodowych, takich jak NATO czy FRONTEX.

  Szerokie i udokumentowane kompetencje w zakresie rozwiązań ERP i Business Intelligence pokrywają wszystkie sektory gospodarki dopełniając ofertę produktową Asseco Poland S.A. i stawiają ją w gronie najbardziej wszechstronnych dostawców IT.

  S&T Services Polska Sp. z o.o. jest spółką grupy S&T AG z centralą w Wiedniu. Firma oferuje usługi konsultingowe, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z sektorów: bankowości, administracji publicznej, handlu detalicznego, przemysłu, energetyki i instytucji użyteczności publicznej.

  S&T Services Polska jest jedną z najdłużej działających w Polsce międzynarodowych firm informatycznych i kontynuuje na naszym rynku tradycje sięgające 1963 roku (w tym ICL i Fujitsu Services). Biura znajdują się w 12 miastach, a sieć serwisowa i sprzedażowa obejmuje cały kraj.

  Już w 1993 roku firma – jako pierwsza w branży informatycznej w Polsce – uzyskała certyfikat ISO 9001. Od lat branżowe rankingi Computerworld TOP 200 i Teleinfo TOP 500 umieszczają S&T w grupie największych firm świadczących usługi informatyczne w Polsce.

  S&T rozpoczyna współpracę z klientem od zrozumienia istoty jego działalności, tak aby oferowane rozwiązanie informatyczne było dopasowane do jego rzeczywistych potrzeb.

  S&T korzysta z kompetencji i osiągnięć zgromadzonych przez ponad 40 lat współdziałania z polskimi przedsiębiorstwami. Ponadto w swoich działaniach firma wykorzystuje całą dostępną wiedzę i doświadczenie S&T w Europie i na świecie, zdobyte przy realizacji setek innych projektów.

  NextiraOne jest międzynarodową firmą, która oferuje rozwiązania i usługi komunikacyjne dla klientów z sektorów prywatnego i publicznego. Firma prowadzi działalność w 16 krajach, zatrudniając ponad 4 200 pracowników w Europie i USA. Na rynku polskim jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Zapewniamy kompleksową obsługę projektów oraz wspieramy klientów na terenie całego kraju poprzez biuro w Warszawie, pięć biur regionalnych oraz sieć partnerską. Prowadzimy Centrum Szkoleniowe, a także Centrum Pomocy Technicznej, które obsługuje zarówno klientów z Polski, jak i innych krajów Europy, świadcząc usługi w ramach Grupy NextiraOne.

  NextiraOne koncentruje się na czterech głównych obszarach rozwiązań wspierających procesy biznesowe, sposób współpracy wewnątrz organizacji oraz komunikowanie się przedsiębiorstw: Collaboration/UC; Zarządzanie kompleksową obsługą klienta; Data Center oraz Bezpieczeństwo. Jako międzynarodowy integrator wyspecjalizowaliśmy się w zakresie usług Managed Services. Posiadamy światowej klasy centra operacyjne NOC w Berlinie i Paryżu, z których usług korzystają także klienci z Polski.

  NextiraOne posiada status Międzynarodowego Złotego Partnera Cisco w EMEA oraz Złotego Partnera w 12-tu krajach. Firma oferuje certyfikowane usługi Managed Services w ramach programu Cisco MS Channel Program. NextiraOne w Polsce posiada status Złotego Partnera Cisco, a nasze kompetencje i projekty zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone przez Cisco.

  W coraz bardziej skomplikowanym świecie komunikacji siłą NextiraOne jest umiejętność optymalizacji i upraszczania zaawansowanych technologicznie rozwiązań do przyjaznej dla klientów formy, zarządzanie w ich imieniu złożonymi systemami oraz integracja wielu technologii i urządzeń tak, by pracowały bezproblemowo. www.nextiraone.eu/pl

  Fast Lane jest światowym dostawcą usług edukacyjnych z obszaru IT. Jesteśmy obecni w 41 krajach na wszystkich kontynentach. Ponad 300 pracowników Fast Lane szkoli i doradza w dwunastu językach, największym firmom ze wszystkich branż, wiodącym dostawcom usług i agencjom rządowym. Główne biura Fast Lane są zlokalizowane w Berlinie, Cary NC, Dubaju, Sydnej i Tokio. Nasze biuro w Lublianie (Słowenia) obejmuje kraje Środkowej i Wschodniej Europy, a w Polsce działamy bezpośrednio poprzez nowo otwarte biuro w Warszawie.

  Fast Lane jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się partnerów szkoleniowych Cisco - Cisco Learning Partner Solutions (CLSP). Fast Lane oferuje pełny program szkoleń Cisco, od podstawowych do specjalistycznych kursów high-end, we wszystkich regionach na całym świecie. Nie tylko dostarczamy szkolenia Cisco, ale także uczestniczymy w pracach na rzecz ich rozwoju. Koncentrujemy się na sieciach, wirtualizacji, przechowywaniu danych i technologiach centrów danych. W naszym portfolio, jako partnerów edukacyjnych są: VMware, Citrix, NetApp i Cloudera.

  Fast Lane daje dostęp do bezkonkurencyjnej na świecie infrastruktury laboratoryjnej. Kliencji Fast Lane mają przyjemność korzystać z laboratoriów demo i szkoleniowych dla wszystkich obszarów sieciowych high-end. Nasze, wysokiej klasy laboratoria, Wyposażone w najnowsze urządzenia i technologie, zapewniają usługi na najwyższym poziomie i podnoszą poprzeczkę dla jakości szkolenia. Nasi konsultanci mogą uzyskać dostęp do tych laboratoriów z dowolnego miejsca. Więcej informacji na www.fastlane.si oraz www.flane.pl
.


GŁÓWNY PARTNER TECHNOLOGICZNY
PLATYNOWY PARTNER
ZŁOCI PARTNERZY

SREBRNY PARTNER
PARTNERZY KONFERENCJI
PARTNERZY WIECZORNEGO SPOTKANIA
PARTNER TECHNOLOGICZNY
PATRONI MEDIALNI
Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, and Xeon Inside are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.

 

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.
Ul. Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
Polska/Poland
tel: +48 22 572 27 00
fax: +48 22 572 27 01