Sesje wykładowe

Jeżeli można mówić o „typowej” sesji na Cisco Forum, to jest nią właśnie sesja wykładowa. Poświęcona określonemu zagadnieniu, prowadzona przez najlepszych ekspertów i wprowadzająca uczestnika w arkana rozwiązań Cisco. W tym roku proponujemy Wam przekrój przez wszystkie grupy rozwiązań z naszego portfolio, nowości, unikalne na rynku rozwiązania i architektury. Wszystko okraszone przykładami implementacji, a często także demonstracjami działania wybranych rozwiązań.

Techtorial

Jeżeli potraktowanie jakiejś technologii wydawało Ci się zawsze zbyt pobieżne, to Techtorial zmieni ten stan rzeczy. Kilka godzin poświęconych szerokiemu omówieniu pojedynczego (acz nie przesadnie wąskiego) zagadnienia pozwoli na godne go potraktowanie. Taką dawkę wiedzy trudno przełknąć w pigułce, więc podamy ją Wam jako trzydaniowy posiłek. To podróż od podstaw do zaawansowanych praktyk, przez wszystkie warstwy modelu ISO/OSI.

Warsztaty

Z pewnością często niemal czujesz morską bryzę oglądając wakacyjne foldery biur podróży. Mroźne, górskie powietrze z Szymoszkowej też niemal omiata Cię, gdy wypełniasz formularz rejestracyjny na Cisco Forum. Niemal.
Ale pełnię doznań zapewni dopiero dotknięcie, wypróbowanie, posmakowanie. Dlatego poza sesjami teoretycznymi przygotowaliśmy Wam możliwość rzeczywistego obcowania z naszymi technologiami. W ramach Warsztatów dostępnych na Cisco Forum będziecie mieli możliwość naocznego, własnoręcznego sprawdzenia jak działają wybrane rozwiązania. Wszystko oczywiście w dobrze przygotowanym i opisanym środowisku, aby Wasze odczucia były możliwie jak najlepsze.

Flash

Nowością na tegorocznym Forum będą sesje typu Flash, pozwalające poznać nowiutkie, ciekawe i obiecujące technologie, o których wkrótce zrobi się głośno. Nie o wszystkim będziemy mogli powiedzieć bardzo szeroko, ale wszystkie tematy są tak ciekawe, że nie wytrzymamy nie dzieląc się z Wami tą wiedzą. Sesje Flash możecie potraktować jako zapowiedzi nowych trendów czy nowych technologii, wyznaczających nowe oblicze rynku rozwiązań teleinformatycznych.

Q&A

Standard sam w sobie. Obecna od kilku lat, ciesząca się niesłabnącym powodzeniem sesja pytań i odpowiedzi. Jedyna i niepowtarzalna szansa, aby stanąć oko w oko z najlepszymi specjalistami od rozwiązań teleinformatycznych i komunikacyjnych. Bez tematów tabu, do bólu szczerze. Bez złych pytań, bez złych odpowiedzi.

Poziomy zaawansowania sesji:

  • Podstawowe – omawiają dane zagadnienie od podstaw, raczej wysokopoziomowo, bez przesadnego wgłębiania się w dany problem. Typowo - nie wymagają wcześniejszej wiedzy z danego zakresu, niemniej jednak zakładają, iż uczestnik jest obeznany z generalnymi prawidłami funkcjonowania systemów sieciowych i podstawami wiedzy o systemach teleinformatycznych.

  • Średnio zaawansowane – omawiają przekrojowo i stosunkowo dokładnie dane zagadnienie. Często wzbogacone przykładami konfiguracji czy implementacji danego rozwiązania. Zakładają, iż uczestnik jest zaznajomiony z ogólną wiedzą na temat danego zakresu i chce ją poszerzyć.

  • Zaawansowane – dokładnie, szczegółowo traktują od stosunkowo wąskim zagadnieniu. Zakładają posiadanie przez uczestnika wiedzy teoretycznej, jak również pewnego doświadczenia implementacyjnego danych technologii i rozwiązań. W zamian pokazują dobre praktyki konfiguracyjne, szczegółowe mechanizmy diagnostyczne, zaawansowane funkcjonalności rozwiązań.

INTEL® - Główny Partner Technologiczny

Tegorocznym Głównym Partnerem Technologicznym Konferencji Cisco Forum 2013 został światowy lider w dziedzinie krzemowej innowacji  - firma INTEL®.  To największy na świecie producent układów scalonych, a także twórca mikroprocesorów, które znajdują się w większości komputerów osobistych. INTEL® opracowuje technologie, produkty i inicjatywy, które stale ulepszają ludzką pracę i życie.

Pasją firmy jest tworzenie technologii, które zmieniają świat, co pozwala przesuwać granice innowacji coraz dalej oraz utrzymywać pozycję lidera w technologii półprzewodnikowej.
GŁÓWNY PARTNER TECHNOLOGICZNY
PLATYNOWY PARTNER
ZŁOCI PARTNERZY

SREBRNY PARTNER
PARTNERZY KONFERENCJI
PARTNERZY WIECZORNEGO SPOTKANIA
PARTNER TECHNOLOGICZNY
PATRONI MEDIALNI
Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, and Xeon Inside are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.

 

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.
Ul. Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
Polska/Poland
tel: +48 22 572 27 00
fax: +48 22 572 27 01